Červenec 2013

STĚHOVÁNÍ! Jiný blog. SPOLUADMINi/inky

22. července 2013 v 14:01 | lilly./lilly-povidky

KAŽDÝ Z AFFS A NÁVŠTĚVNÍKŮ TOHOTO BLOGU TO MUSÍ PŘEČÍST!!! PROSÍM!!! JE TO DŮLEŽITÉ!!!

Takže, nemám nervy na blog! Psaní povídek už mě taky nebaví! Asi s tím skončím a potom se k tomu někdy vrátím. Upřímně, chci blog o celebritě/tách! Proto naberu min. 2 další spoluadminky, můžou si vybrat o kom bodou psát a potom se společně přestěhujeme na jiný blog! TENTO BLOG RUŠÍM! VŮBEC SE MI NELÍBÍ NÁZEV A POVÍDKY UŽ MĚ NEBAVÍ!

NÁBĚR SPOLUADMů/nek TADY:

PROSÍM HLASTE SE, POTŘEBUJU VÁS!

STAČÍ VYPLNIT TOTO DO KOMENTÁŘŮ A POTOM ZALOŽÍM NOVÝ BLOG A POŠLU VÁM HESLO! PROSÍM!!!!!

1.PŘEZDÍVKA
2.MÁŠ BLOG/NEMÁŠ-NEVADÍ
3.O KOM BUDEŠ CHTÍT PŘIDÁVAT
4.KOLIKRÁT TÝDNĚ BUDEŠ PŘIDÁVAT
5.KONTAKT

VŠEM ZÁJEMCŮM STRAŠNĚ MOC DĚKUJU!!

lilly.Demi Lovato-"X Factor" Judges Pose in LA

14. července 2013 v 11:07 | lilly./lilly-povidky |  ©lilly | posted by:lilly.| Demi Lovato-candids
Demi Lovato - 'X Factor' Judges Pose in LA

Demi Lovato se 11.července zúčastnila akce:"X Factor" Judges Pose" v LA, protože bude "zase" porotkyní v tomto pořadu:"X Factor". Demi tam byla vyfocena s např.: Kelly Rowland, Simon Cowell, Paulina Rubio. Demi zvolila jednoduchý outift, ale zase výrazné líčení očí. Slušelo jí to. :)
lilly.

image host image host image host image host image host image host

image host image host

"Ano, rozhodla jsem se psát novinky ohledně Demi, když už mám ten layout. Doufám, že vvm to nevadí. Samosebou, že povídky budou, ale už mě to tu nudilu a já jsem musela, když mám ten skvělý layout a avatar pro "No Image"".


Demi Lovato-životopis

14. července 2013 v 10:57 | lilly./lilly-povidky |  ©lilly | posted by:lilly.| Demi Lovato

Demi Lovato Wilmer Valderrama dating Demi Lovato Joe Jonas dating Demi Lovato Trace Cyrus dating DEMI LOVATO

Demetria Devonne "Demi" Lovato (* 20. srpna 1992, Albuquerque, Nové Mexiko, Spojené státy americké) je americká zpěvačka, herečka a skladatelka. Její první role byla v televizním seriálu pro dětiBarney & Friends. V roce 2008 získala hlavní roli v televizním filmu Camp Rock, kde ztvárnila Mitchie Torres. V roce 2008 podepsala smlouvu z Hollywood Records a vydala své debutové, studiové album Don't Forget. Album se umístilo na druhém místě v hitparádě Billboard 200 a v první týden prodeje bylo prodáno na 89 tisíc alb, toto album bylo označeno jako zlaté. V roce 2009 hrála v seriálu Sonny ve velkém světě, kde ztvárnila hlavní roli Sonny Munroe, seriál byl vysílán na Disney Channel. Ve stejný rok také vydala své druhé album, Here We Go Again. Toto album prvně debutoval na prvním místě v americkéBillboard 200.
Po vydání několika dalších filmů se Lovato rozhodne v roce 2010 dát si pauzo od herecké kariéry i zpěvácké kariéry a zažívá nejhorší rok svého života. V roce 2011 vydává její 3 studiové album, kterýmu dala název Unbroken, toto album se zabývá jejími potížemi, zejména její první singl z tohoto alba Skyscraper (píseň). V roce 2012 se stane porotce druhé řady amerického X Factoru a po ukončení X Faktoru Demi pracuje na svém čtvrtém albu, kterému dala jednoduchý název Demi, který vyšel v roce 2013 a jeho první singl byl Heart Attack.
Během své hudební kariéry zahájila Lovato několik koncertních šňůr. V roce 2008 byla před skokanem na tůrné Jonas Brothers a jejich Burnin' Up Tour a téhož roku také byla před skokankou Avril Lavigne a jejího The Best Damn World Tour. Skoro o rok později se Dami pustila do svého vlastního turné, kterému dala název Demi Live! Warm Up To a dalé pak měla další čtyři propagační turné. Během své hudební kariéry získala několik ocenění a nominací. Mimo svou práci se také Demi věnuje filantropickým aktivitám prostřednictvím charitativních akcí, nejčastěji se věnuje životnímu prostředí.

New layout with Demi?!

13. července 2013 v 16:43 | lilly./lilly-povidky
Ano, já jsem prostě taková! Ano, na tenhle ten laayout jsem čekala! Je opět od Nonsiie a strašně moc se mi líbí! Poupravilaa jsem menu a je všechno řádně nastavené. Jsem za to ráda. Jen jsem čekala až bude tento dokonalý free layout ke stažení! :D
Co na něj říkáte? Líbí se vám?

název layoutu:Demi Lovato
od koho:Nonsiie
spokojenost:120%
od kdy:13.7.2013
do kdy:1.9.2013. (doufám..)

lilly.

Dangerous mission-1.kapitola

12. července 2013 v 13:49 | lilly./lilly-povidky
Dangerous mission-má kniha
1.kapitola

About reconstrution

11. července 2013 v 11:00 | lilly./lilly-povidky
abrvfbYPadeb7JauaclRyRKKabgQBNrRacnkN1aW
Nový laayout s Bellou Thorne. Asi jste si všihni všimly. Chtěěla jsem free layout od Nonsiie, která má rozdělaný s Demi, ale ještě nebyl ke stažení, takže Bella Thorne. Strašně se mi ten layout líbí! Jsem se svou práci hodně spokojená! Jinak jestli pojedete i dál za tento článek, všimnete si, že jsem udělala rozcestníky, ještě jsem je nedala do menu, ale už jsou. Jestli chcete, přečtěte si něějakou z mých povídek, na kterou jste neměli čas a asi zítra nebo v sobotu čekejte prvvní kapitolu DANGEROUS MISSON! Tak zatím čaute! :)
lilly.

Rozcestník-základní

11. července 2013 v 10:50 | lilly./lilly-povidky
Rozcestník-základní

Mé povídky


Rozcestník-deníček

11. července 2013 v 10:47 | lilly./lilly-povidky
Rozcestník-můj život/deníček


Rozcestník-LOVE STORY-kapitoly

11. července 2013 v 10:46 | lilly./lilly-povidky
LOVE STORY-má kniha
Kapitoly:


Rozcestník-IRISONA-kapitoly

11. července 2013 v 10:43 | lilly./lilly-povidky
IRISONA-má kniha.
Kapitoly:


PODĚLALA JSEM TO!

10. července 2013 v 11:51 | lilly./lilly-povidky
Ano, chtěla jsem nastavit layout a je podělaný! Zítra nastavím nějaký nový od Nonsiie. Chtěla jsem od gra-sis, ale je to strašný a tak jsem to takhle podělala. Do zítra nebo pozítří to, ale vydrží! A díky za vaše názory u rekonštrukcie. :D
lilly.

úprava blogu. UPOZORNĚNÍ!

9. července 2013 v 11:12 | lilly./lilly-povidky
Ahojte! Jsem tu a mám tu plán, co na blogu musím udělat přes prázdniny a na začátku šk. r. Je toho hodně, ale já to zvládnu. Bude to malá HOUBY VELKÁ (!) REKONSTRUKCE BLOGU! Nemůžu se dívat, jak to tady je neuspořádané! Takže tady je ten seznam.
lilly.

001.NOVÝ LAYOUT!-ano, na začáátku školy bude nový layout se Selenou.
002.TOTÁLNÍ REKONSSTRUKCE MENU!-nemůžu se na to dívat, úplně to překopu
003.ROZDĚĚLOVAČE, ODDĚLOVAČE!-budou vššude rozdělovače a objednám nějaké oddělovače! nevydržím to!:D
004.ČLÁNKY BUDOU ČASTĚJI!-budou tu častěji, některé budou přednastavené, ale tak co!
005.NOVÉ POVVÍDKY!-chcete? piště v komentech! JINAK NEBUDOU!

Takže ted dávám TÝDENNÍ (MOŽNÁ DVOUTÝDENNÍ) HIATUSÁK A POTOM BUDE REKONSTRUKCIA!!!! PIŠTE CO SI O TOM MYSLÍTE!!!
lilly.