LOVE STORY-1.kapitola

3. června 2013 v 15:47 | lilly./lilly-povidky
LOVE STORY-má kniha
1.kapitola

Ležím na posteli na sobě mám černé špinavé džíny a zelenou halenku. Je kolem půl desáté a mou hlavou pobíhají myšlenky jako:Jsem vůbec normální? Jakto, že nejsem zamilovaná a ostatní ano? Je vůbec možný, že 16ti letá dívka necítí žádnou lásku k druhému pohlaví?
Uslyšela jsem děsivé kroky mamky a rychle přes sebe stáhla teplou peřinu, aby neviděla, že jsem v posteli v špinavých džínách. Moje mamka je totiž trošku ten 'magor přes pořádek'. Naštěstí se mému pokoji vyhla. Jak sešla zase po schodech dolů, rychle jsem vyklouzla a šla do koupelny se vysprchovat, abych se zbavila těch všetečných myšlenek na lásku.
*
"No, to je teda dost, že jsi tady!" vykřikla Merry, když jsem se k nim došla. "Cos dělala devče?" pronesla Marylin s úsměvem. "Ále, ani mi to nepšipomínej"začala jsem. "Zaspala jsem a už mi došly kontaktní čočky, takže jsem si musela koupit nové až do lékarny". Merry zmrzla a jen tiše konstatovala:"No, také bych si je měla koupit, ty brýle co mám jsou vážně děsivý". Marylin chtěla ještě něco dodat.. ..když jsme slyšeli ten zvuk co slyší studenti velmi neradi-zvonění do hodiny. Marylin zůstala s pusou otevřenou a běžela na záchodky, aby si ještě rychle upravila řasenku, protože jsem měli učitele Begrona a Marylin na něho chtěla udělat dojem, aby jí dal lepší známku z projektu na který zapomněla.
Když Begron kázal Marylin, že zapomněla na projekt, který už měla mít přichystaný tři týdny. Otočila jsem se na Merry a potichu se jí zeptala:"Jsi zamilovaná?". Merry se na mě podívala, usmála se, upravila si jemně své lokny a potichu ze sebe vypravila:"Ano, v tomto věku je snad zamilovaný každý". "No, ty snad ne?dodala. "No, abych řekla pravdu.. ..ne, bohužel nic necítím".vysoukala jsem ze sebe, jak nejpotišeji se to dalo. Merry se zamračila a spustila:"No, Even, ale to přeci není normální. Ty opravdu nic necítíš?".mračila se Merry. "Ne, vážně ne".odpověděla jsem. "No, holka nevím co s tebou je. Promluv si o tom s mámou, ta ti poradí".řekla Merry a dále se soustředila na Begrona.
S mámou.. ph, to tak. Přemýšlela jsem jestli je to normální, ale asi jsem se na to až moc soustředila, protože mi Begron na konci hodiny řekl, že nemám žádnou koncetraci a že mě příští hodinu vyvolá. Super, jsem nadšením bez sebe.
Když jsem přišla domů, hodila jsem batoh nabitý učením na postel a hned zapla počítač. Do vyhledávače jsem napsala láska a soustředila se jen na toto téma. Možná jsem to přeháněla, ale toto přece nebylo normální! "Necítení lásku, může znamenat poruchu.."četla jsem nahlas. "Ti kteří necítí nejsou lidské bytosti, ale..". Tohle mě dostalo! No, jistěže, byl to jen nějaký hloupý blog, protože v komentářích byly samé usměvavé smajlíky. Blbost.
Když jsem usínala, ještě jsem přemýšlela o tom, že nejsem lidská bytost.., ale to bylo vyloučené. Teď jsem se hlavně připravovala na přezkoušení z látky, které vůbec neumím, ale tak co, když nejsem lidská bytost. Smála jsem se. To musel být nějaký omyl.
*
"Ne, co to děláš? Ty nejsi lidská bytost! Jak ho můžeš jen tak opustit! Jsi nestůra!" tenhle hlas jsem slyšela ve snu a potom celý den. Co když je to pravda?..jak to bude? no, nevím no.
---------------------
Jak to dopadne? Můžete si zkusit tipnout komentech. Doufám, že se Vám první kapitola líbila. lilly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis* Elis* | Web | 3. června 2013 v 17:32 | Reagovat

Úžasný:) já bych si typla, že k nim do školy přijde novej kluk a ona se do něj zamiluje.. :D :).. Prý ty nejsi lidská bytost:'D to bylo fakt super

2 -Bea -Bea | Web | 3. června 2013 v 19:53 | Reagovat

Taky si někdy říkám pozdě večer ? Jsem vůbec člověk?6iju ? nebo jsem jen v něčím snu ? :D

3 Whitney Whitney | E-mail | Web | 3. června 2013 v 21:53 | Reagovat

wow! :D ty máš talent, ta povídka je úžasná, hlavně postavy :D těším se co bude dál :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama