IRISONA-2.kapitola

17. června 2013 v 15:17 | lilly./lilly-povidky
Tak, mám tu další kapitolu IRISONY. Doufám, že se Vám bude líbit a můžete si zkusit typnout v komentech, jak to skončí, nebo jak se to bude dál odvíjet. :) lilly.

Z POHLEDU NAOMI:
Když jsem přišla domů, přemýšlela jsem a pořád jsem neustále pozorovala, co to vlastně mám za divné znamení na zápěstí..."je to..malý kríž!".špitla jsem. Hlavou se mi vířili myšlenky. Já přece nejsem věřící, nikdo z naší rodiny, tak co to krucinál je?! Tohle prostě není normální.
Nakonec jsem usoudila, že nebudu jen tak civět a začnu dělat něco důležitějšího, třeba učit se slovíčka do angličtiny. Sice je to mín zajímavé, ale třeba přijdu na jiné myšlenky.
Z POHLEDU SOPHII:
Já jsem domů hned nešla. Pozorovala jsem toto znamení hned na ulici. Lidé na mě civěli, ale co by dělali oni, kdyby se to stalo jim?!! Je to divné! A proč tam já mám růži??! Přece, jsem hodná a nijak nekoušu a nepýchám-jako růže...potom si o tom popovídám s holkama.
Z POHLEDU IRIS:
Já jsem na toto znamení přišla až večer, když jsem byla v posteli a brouzdala na iPhonu na Instagramu. Najednou se mi na zápěstí objevil prsten. PROČ?! Přemýšlela jsem, jestli se to objevilo o Naomi a Sophii, ale nějak moc jsem se tím nezabývala. Aspoň nemusím utrácet za tettování a táta nebude šílet. Ale nevím co to sakra je! A strašně, by mě to zajímalo...
*
"HOLKY!!!". ječela Naomi na skypu, když jsme si všechny tři volali.
Co to krucinál fagot je???!!!". pokračovala Sophia.
Iris se na ně podívala a s optimismem v tváři řekla, jako by na zápěstí neměla nic víc než špínu:"Holky, podle mě to není zase tak špatný... nemusím utrácet za tetování, stejně jsem nějaké chtěla a táta nebude řádit, kvůli tomu tetování!".usmívala se na nás, jako by to byla maličkost.
Bylo ticho. Nikdo nešpital, ale bylo vidět, že všechny přemýšlejí, krom Iris, která si práě dodělala pedikůru.
"Půjdeme na tajnou akci! Kdo jde se mnou?".vyhrkla Sophia.
"Jáááááá......ne".odpověděla rázně Iris. "Nebudu se přece někam vláčet, kvůli celkem dobré věci. Navíc bych se nevyspala do krásy".
"Dobře, a co ty Naomi? Půjdeš v sobotu o půl dvanácté?".řekla Sophia.
Naomi se zamyslí a po chvíli dodá:"Já jdu! Počítám, že půjdeme k domu Alex a to je docela blízko, navíc máma bude mít noční a bráchové se budou celou noc dívat na horory, tak co bych dělala".
"Fajn, tak se sejdem na náměstí.. Buď v hodně černým oblečení".
"Pche, že se vám to chce dělat..někde lítat do půlnoci".smála se Iris.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis* Elis* | Web | 17. června 2013 v 17:19 | Reagovat

Netuším, jak se to vyvrbí, ale nemám ráda Iris:D přijde mi namyšlená.

2 kikca-lps kikca-lps | E-mail | Web | 17. června 2013 v 19:26 | Reagovat

Holka ty máš talent :D Fakt netuším, jak by to mohlo pokračovat. Každopádně se těším na další kapitolu, je to děsně napínavé ;-)

3 Whitney Whitney | E-mail | Web | 17. června 2013 v 21:57 | Reagovat

Wow nápad skvělý! :) Shopii mám nejraději prostě a teď má na zápěstí růži mojí 2 fav. květinu, těším se na pokráčko ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama